Slet čarodějnic 30.4.2016, Orlová


logoTradiční akce „Slet čarodějnic a čarodějů“ se konal v sobotu 30.4.2016 v klubu Spirála při DDM Orlová již po sedmé. Na akci se podílelo 30 dobrovolníků. Akce zúčastnilo cca 300 lidí. Koordinátorem akce byla Oldřiška Vlčková (Český svaz žen) a Jana Šertlerová (DDM Orlová). Akci moderoval Roman Štolfa (Posejdon). Na programu se dále podíleli členové spolku Český červený kříž MS Orlová, Dětský parlament při DDM Orlová, zaměstnanci klubu Spirála při DDM Orlová, kroužek aerobiku při DDM, tanečni klub Tu Be Continued při DDM Orlová, Enigma. atd. Fotil Vladimír Vlček (Rajce.net – Slet čarodějnic Orlová 2016)

Na FB Klubu Spirála se o akci v albu „Slet čarodějnic a čarodějů 2016“ píše: 30.4.2016 proběhla u nás v Klubu Spirála akce slet čarodějnic a čarodějů. Akce se opět skvěle vydařila a počasí nám přálo. Letos jsme veřejnosti nabídli i grilování párku. Rovněž byl zajištěn pitný režim, káva a spousta sladkostí (marcipány, buchtičky …) Nejen pro děti bylo připraveno několik stanovišť s tvořením, malováním na obličej, dále projížďka na poníkovi, kreslení na chodník o ceny, tvoření perličkových náramků, aj. Široká nabídka soutěží – za sladké odměny. Také jako každý rok byly oceněné masky v několik kategoriích – výhry byly opravdu zajímavé např: míče, baťůžky, sportovní láhve na pití apod… Vystoupili také členové TCB a Aerobicu z DDM Orlová. Tento den byl zakončený psaním čarodějnických přáníček, čarodějnický průvod, ohňovou show a především PÁLENÍ MORÉNY.

Klíčová slova: Mezinárodní letecký průkaz na koště, živá a mrtvá voda, aerobic – Děti street dance – why not, junioři – beat street, aerobic – Houslistky, Čarodějka.  Vystoupení Enigma – ohňová šou, kvíz Harryho Pottera, pomoc hodné čarodějnici, medaile, sladkosti, diplomy, rojení světlušek, klec zlobra, pálení Morény, soutěže na hřišti, delegace Svazu žen, porota, občerstvení (prst, myš, lebka, párek), výroba pavouků, zachraň se kdo může, zpěv Saxany o skleróze, hokej s koštětem, přenos duší, hod do cíle, hledání kouzelného klíče, let na koštěti, přebrodění přes bažinu, kelímek s lektvarem, jízda na poníkovi, běh v mílových botách, pavouk v síti, chůdy, malování čarovných motivů na chodník, tanečky při reji masek, malování na obličej, živý had, přáníčka…
.

Média: YmcaOrlova.cz – Infonoviny ICM Orlová,  Orlovské noviny ze dne 15.4.2016 (str. 19, leták akce),

Partneři

Kontakt na pořadatele: Oldřiška Vlčková T: 608 212 225

Garant za Posejdon: Roman Štolfa

Loga partnerů s odkazy na WWW

ČSŽ logoposejdon_100x70-s-wwwlogo_DDM Orlová
.

.

grafik-aja_1330114.

.

.

.

Podpořte nás – sdílejte!

Na Posejdon.CZ je „Slet čarodějnic 30.4.2016, Orlová“ zde: http://www.posejdon.cz/sletorlova2016