Poděkování za lodě a vybavení pro Posejdon v roce 2015


posejdon_100x70-s-wwwDěkujeme panu Moráfkovi za dvě laminátové kanoe vertex, čtyři dřevěná pádla, dva kotlíky s trojnožkou a surf s kompletním oplachtěním. Pan Moráfka věnoval spolku Posejdon na podzim 2015. Na základě rozhodnutí představenstva Posejdonu byly lodě zapůjčeny spolku Odra na novou loděnici v Ostravě. Surf je na loděnici ve Věřňovicích.

.

loga_TescoDěkujeme Nadačnímu fondu Tesco za finanční podporu Posejdonu na pramice a pádla. Bylo to na základě hlasování veřejnosti (viz www.posejdon.cz/pomahame).

.

Děkujeme Romanu Štolfovi, který věnoval Posejdonu dvě dětské vodácké vesty.

nadace-cez-logoDěkujeme nadaci ČEZ, která v prosinci 2015 rozhodla z dotačního titulu Podpora regionu finančně podpořit projekt „Vodácký tábor 2016„. V současné době probíhají přípravy smlouvy s nadací ČEZ, kde je v rámci projektu  pamatováno také na dvě trojmístné kanoe. Ty se osvědčily například při akcích pro rodiče s dětmi…

logo_nadaceokdDěkujeme nadaci OKD za finanční podporu. V rámci projektu „Vodácký tábor“ ze zaměstnaneckého grantu Srdcovka 2015 Posejdon pořídil pět stanových konstrukcí a starších celt pro letní vodácké tábory.

Garant za Posejdon: Roman Štolfa

Odkazy a loga

logo_nadaceokd2015_Tesco_Pomáháme s vámi_fotokoláž

nadace-cez-logo.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
Na Posejdon.CZ je „Poděkování za lodě a vybavení pro Posejdon v roce 2015“ zde: http://www.posejdon.cz/?p=5858