Vodácký tábor ve Věřňovicích 1.-5.7.2019


Název: Vodácký tábor ve Věřňovicích

Termín: 1.-5.7.2019 (sejdeme se v pondělí v 9:00 na loděnici ve Věřňovicích, rozejdeme se v pátek v 16:00 hodin)

Místo: Hlavní 33, Věřňovice, 735 53, Dolní Lutyně

Pořadatel: Spolek POSEJDON, Hlavní 33, Věřňovice, 735 53, Dolní Lutyně, IČ: 26997479 Spisová značka je L 6702 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Přihláška: Je k vytištění v pdf a ve formátu odt

Cena: 2 100 Kč

Platba: Banka: Komerční banka, číslo účtu: 107-6298830257/0100, Variabilní symbol: rodné číslo dítěte (VS piste prosim bez hacku a carek)

Program: Hry na vodě, na louce, v tělocvičně, ve městě. Sjezdy řek (Ostravice, Odra, Olše). Základní vodácký výcvik (základní záběry, názvosloví, uzly, první pomoc, orientace na mapě, vodácký internet). Výlety do okolí (Loděnice pod hradem Ostrava, Lodičky Karviná, Hraniční meandry Odry, Naučné stezky Bohumínska). Promítání vodáckých fotografií a videí. Vodácká knihovna. Tábornické dovednosti. Stavba a oprava lodí a vodáckých potřeb. Táborový oheň. Bodování jednotlivců. Bodování posádek. Pasování vodáků. Vodácká olympiáda. Jízda na různých typech plavidel. …

Kontakt: Bc. Roman Štolfa, T: 721 012 222 posejdon@posejdon.cz

S sebou: V seznamu věcí je již započítáno i to co má člověk na sobě! Všechny věci dát do batohu! Spacák, karimatka, ešus, lžička, hrneček, hygienické potřeby (zubní kartáček, pasta, hřebínek, ručník, mýdlo), náhradní boty, pláštěnka, bunda, 2x kalhoty, svetr nebo mikina, 2x tričko, oblečení na spaní, spodní prádlo, ponožky, sportovní oblečení, !plavky!, pokrývka hlavy, malý batůžek, baterka, zápisník, tužka, provaz 2-3m, píšťalka, kopie kartičky zdravotní pojišťovny, malé kapesné, láhev z umělé hmoty na pití min. 1 litr, KPZ – krabička poslední záchrany (dobrovolně)

Ostatní: Nedílnou součástí dokumentu PŘIHLÁŠKA NA VODÁCKÝ TÁBOR je POSUDEK DĚTSKÉHO LÉKAŘE a Všeobecné podmínky Spolku POSEJDON.

Realizační tým: Vedoucí tábora je Roman “Pudink” Štolfa. Instruktoři jsou Dominik “Řízek” Kryska, Natálie “Naty” Minárová, Mili Ptáková a Josef Tobola.

Dopravu zajišťují řidiči – Pudink, Řízek a Josef. Kuchařkou je Mili.