Lidé


Posejdon o.s. > PR (Public relations pro Slezské Benátky aneb „vztahy s veřejností“)
Josef Tobola „JT“ je členem představenstva o.s. Posejdon ve Věřňovicích a zároveň  ekonomem  klubu a správcem vodáckého areálu. Je autorem studie proveditelnosti  projektu Slezské Benátky z roku 2005 a organizátorem realizace jednotlivých etap, zejména získáváním dotačních titulů z evropských, národních a soukromých fondů. Je na FB. Telefon: +420603706754. E-mail: josef.tobola@posejdon.cz 
.
Posejdon o.s. > PR > Podle pozice
Koordinátor PR – Roman Štolfa „Pudink“. T: +420721012222, roman.stolfa@posejdon.cz
.
Hlavní korektor PR pro Polsko – Ing. Josef Tobola.
Hlavní korektor PR – Michaela Ulrychová Sehnalová „Míša“. Majitelka firmy „Účetnictví SUM – účetnictví a administrativní práce“.
Hlavní grafik PR – Pavla Dejová „Pája“. Spolumajitelka Grafik-Aja.CZ.
Správce kalendáře akcí – Martin Tomaško „Mycek“.
.
Posejdon o.s. > Instruktoři vodní turistiky  s akreditací MŠMT
Roman Štolfa „Pudink“ je předseda Posejdon o.s. od roku 2014. Na vodu jezdí od roku 1990. Od roku 1993 organizuje vodácký program. Instruktor vodní turistiky s akreditací MŠMT. Je na FB. Je administrátorem stránek Posejdon.CZ, spoluautorem fotokoláží z vybraných akcí a knihy „Vodácký průvodce řekami Moravskoslezského kraje“.
.
Radek Štolfa „Kosťa“ je profesionální hasič a zdravotník ve městě Bohumín. Na vodu jezdí od roku 1989. Organizuje vodácký program pro hasiče z Bohumína a okolí. Instruktor vodní turistiky s akreditací MŠMT.
.
Martin Tomaško „Mycek“ je profesionální hasič ve městě Ostrava. Na vodu jezdí od roku 2008. Organizuje vodácký program. Provozuje internetové stránky Portalprovodaky.cz. Instruktor vodní turistiky s akreditací MŠMT. Je na FB.
 .
Miroslav Bálek „Benny“ Na vodu jezdí od roku 1993. Organizuje vodácký program pro vodáky z Orlové a okolí. Instruktor vodní turistiky s akreditací MŠMT. Je na FB. Je správce skupiny na FB „Vodáci Odry a Olše„.
.
Klaudiusz Dawid „Klaus“ je místopředsedou vodáckého klubu Meander. Na vodu jezdí od roku 2003. Organizuje vodácký program pro WDK Czyżowice a vodáky  obce Chalupki (PL) a okolí. Instruktor Turystyki i Rekreacji PZKaj.
.
Tomáš Kudlík „Tomáš“ je středoškolským učitelem TV. Připravuje zážitkové programy pro děti. Má zkušenosti s organizováním lyžařských a vodáckých kurzů v MS kraji i zahraničí. Instruktor vodní turistiky s akreditací MŠMT.
.
Posejdon o.s. > Instruktoři
Marek Kabot „Marek“. Organizuje vodácký program pro Skiklub.eu a vodáky  obce Havířov a okolí. Spoluautor knihy „Vodácký průvodce řekami Moravskoslezského kraje“.
Lukáš Polák „Pino“. Student. Instruktor. Organizuje vodácký program.

Lukáš Mikula „Lukáš M.“.  Instruktor. Organizuje vodácký program. Provozuje stránky Ahooj.net.

Lukáš Lisý „Kawall“, Vojtěch Valchoň „Vojta“, Marie Štefančínová „Mája“, Daniela Hadviždžáková „Hadvi“, Jakub Sehnal „Kuba“… a další instruktoři.

Potřebujete lodě? Jste/Chcete být (?) instruktory Posejdonu? Potřebujete info k vodáckému průvodci? Pište na e-mail roman.stolfa@posejdon.cz
Datum poslední aktualizace: 29.4.2014