Instruktoři


Instruktoři

Instruktoři Posejdonu řeší odborné personální a materiální zabezpečení kurzů vodní turistiky pro školy, oddíly, organizace, firmy a zájmové skupiny.

K hlavní náplni činnosti členů skupiny tak patří vodácký program, sebevzdělávání (např. dosažení akreditace MŠMT) a vodácké potřeby (výběr, kalkulace, správa vybavení a vodácké stezky).

http://www.posejdon.cz/radekstolfahttp://www.posejdon.cz/romanstolfahttp://www.posejdon.cz/martintomaskohttp://www.posejdon.cz/miroslavbalekhttp://www.posejdon.cz/klaudiuszdawidhttp://www.posejdon.cz/majatobolovahttp://www.posejdon.cz/marekkabot/http://www.posejdon.cz/lukaspolak/http://www.posejdon.cz/joseftobola/http://www.posejdon.cz/daniellotterhttp://www.posejdon.cz/jakubsehnalhttp://www.posejdon.cz/janjaroshttp://www.posejdon.cz/luciestolfovahttp://www.posejdon.cz/dominikkryskahttp://www.posejdon.cz/marketaskorupovahttp://www.posejdon.cz/annafajkusovahttp://www.posejdon.cz/radkamickovahttp://www.posejdon.cz/michalkysahttp://www.posejdon.cz/danielglogovsky/http://www.posejdon.cz/dusanvavrlawww.posejdon.cz/janschmiedBoháč RobertFabian Alan

Historie

Historie zájmové skupiny Posejdonu sahá do roku 2008, kdy se sídlo organizace přestěhovalo z kanceláře v Ostravě na loděnici do Věřňovic a začala první školení začínajících vodáků a první letní vodácké tábory ve Věřňovicích. K zakladatelům skupiny patří Josef Tobola, Lukáš Lisý, Marek Kabot, Maja Tobolová a Vojta Valchoň.

Posejdon o.s. - instruktoři vodní turistiky

V roce 2012 Posejdon vyslal pětici instruktorů na kurz „Instruktor vodní turistiky s akreditací MŠMT“. Akreditaci zde získal Miroslav „Benny“ Bálek, Radek „Kosťa“ Štolfa, Martin „Mycek“ Tomaško, Klaudiusz „Klaus“ Dawid, Roman „Pudink“ Štolfa. Počet akreditovaných instruktorů v tomto roce ještě rozšířil Tomáš Kudlík.

V roce 2013 se ke skupině Instruktoři přidal Lukáš „Pino“ Polák a Daniel „Bobo“ Lotter. Tyto instruktory Posejdon vyslal na školení mládeže „Youth Initiatives CZ-PL-SK II“. Skupinu Instruktoři v tomto roce posílil také Lukáš Mikula.

V roce 2014 se rozšířil tým instruktorů o tyto členy: Jakub „Lik“ Sehnal, Jan „Pirát Candy“ Jaroš, Lucie Štolfová a Dominik „Řízek“ Kryska.

Rok 2015 se rozšířil tým instruktorů o tyto členy: Daniel Glogovský, Nikola Glogovská, Michal Kysa. Spolek Posejdon podpořil účastníky kurzu „Instruktor vodní turistiky a raftingu“ realizovaném v rámci projektu Instruktoři v akci. a realizoval Školení instruktorů Posejdonu ve Věřňovicích 13.3.2015.

2016 je spojen s realizací akcí u Loděnice pod hradem v Ostravě. Zde se také konal dne 9.10.2016 Kurz vodáckých instruktorů. Největší akcí roku 2016 je zajištění vodáckého programu ve dnech 5.-21.8.2016 pro Olympijský park Ostrava. V průběhu roku 8 instruktorů z PL získalo akreditaci.

Rok 2017 Aktuální přehled akcí je v Kalendáři na Posejdon.cz. Opět připravujeme veřejné akce, sjezdy řek, vodácké tábory a školení instruktorů. Dne 2.4.2017 Kurz vodáckých instruktorů. Seznam instruktorů Posejdonu se rozšířil o tyto vodáky: Alan Fabian, Dušan Vavrla, Robert Boháč, Petr Přeček, Jakub Vatter. Vyšleme například instruktory na školení:

/podle vyhlášených termínů/ Akreditovaný kurz Instruktor vodní turistiky
6.-8.10. Regionální vzájemná výměna zkušeností v Krnově
16.-19.11. Celostátní velká výměna zkušeností do Šumperku

Podmínky členství

Členství je zdarma. K největším hodnotám členství patří kromě získání nových kamarádů se společnými zájmy také např. snížené náklady na dopravu, pojištění členů a informace. Podmínkou je věk 18 let a úspěšný schvalovací proces.

Jak začít?

Vyplňte přihlášku a domluvte si schůzku.

Kontakt

Radek Štolfa T: +420 773 747 373

Roman Štolfa

Seznam členů skupiny

Instruktoři s akreditací MŠMT jsou označeni »A«

 1. Radek Štolfa (Kosťa) Bohumín »A«
 2. Roman Štolfa (Pudink) Bohumín »A«
 3. Martin Tomaško (Mycek) Rychvald »A«
 4. Miroslav Bálek (Benny) Orlová »A«
 5. Klaudiusz Dawid (Klaus) Gorzyce »A«
 6. Tomáš Kudlík Orlová »A«
 7. Maja Tobolová Dolní Lutyně – Věřňovice
 8. Marek Kabot Havířov  »A«
 9. Lukáš Polák (Pino) Orlová  »A«
 10. Lukáš Mikula Bohumín
 11. Lukáš Lisý (Kawall) Český Těšín  »A«
 12. Josef Tobola Dolní Lutyně – Věřňovice
 13. Daniel Lotter (Bobo) Karviná  »A«
 14. Jakub Sehnal (Lik) Karviná  »A«
 15. Jan Jaroš (Pirát Candy) Orlová
 16. Lucie Štolfová Bohumín  »A«
 17. Dominik Kryska (Řízek) Dětmarovice  »A«
 18. Filip Korn (Fipo) Karviná
 19. Markéta Dedková Ostrava
 20. Anna Fajkusová Karviná  »A«
 21. Radka Mičková Dolní Lutyně-Nerad
 22. Robert Hanák Bohumín
 23. Michal  Kysa (Mike) Karviná »A«
 24. Adam Podstavka Havířov »A«
 25. Gustav Dytko Havířov
 26. Daniel Glogovský Rychvald
 27. Dušan Vavrla Ostrava »A«
 28. Jan Schmied (Balů) Karviná
 29. Alan Fabian Ostrava »A«
 30. Robert Boháč Ostrava »A«
 31. Petr Přeček Havířov »A«
 32. Lukáš Fojtík Frýdek Místek  »A«
 33. Jakub Vatter Orlová/Brno »A«
 34. Nikola Glogovská Orlová